2 listopada 2012

Informacja.

Postanowiłam nie ciągnąć dalej tego opowiadania, więc dodam jeszcze kiedyś tutaj epilog, ponieważ nie mam pomysłów na dalsze rozdziały.

Mam jeszcze jedną wiadomość... Piszę nowe opowiadanie 'Our Dirty Little Secret' które znajdziecie <tu>. Pojawił się już prlog, a rozdział postaram się dodać jeszcze dzisiaj :) Zapraszam wszystkich :) 
Taki mały opis Wam przedstawię. 

 Każdy ma w swoim życiu chwilę, w której łamie wszelkie zasady moralności. Bezwstydnie i łapczywie spełnia zachcianki, których nie powinien skosztować, by potem nigdy już nie wspominać o całym zajściu. Jednak każda pokusa uzależnia, a co jeśli mieszka ona tuż obok i nie sposób się jej oprzeć?

11 komentarzy:

 1. Kocham twoje opowiadanie i szkoda, że już go nie będziesz pisała. ;c Jak dla mnie było świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak tylko powiem
  Pierwszy raz weszłam na twojego bloga na komputerze
  pierwszy raz, żeby dodać komentarz
  pierwszy raz jestem rozczarowana twoją notką
  pierwszy raz nie mogę wytrzymać i komentuję
  codziennie rano w, w szkole, wieczorem od 3 miesięcy wchodziłam na twojego bloga z nadzieją że dodałaś ten 18 rozdział
  nie doczekałam się mojego ukochanego zialla w 18 rozdziale
  sad but true
  lepiej zrobić jedną rzecz dobrze do końca, niż zaczynć kilka...

  OdpowiedzUsuń
 3. Chcę Cię oficjalnie zaprosić do zgłoszenia się do recenzji Twojego bloga o 1D. Jeśli chcesz wiedzieć jak piszesz oraz jak jest on postrzegany przez innych wystarczy, że się zapiszesz. Jest on stworzony specjalnie dla #directioners. Możesz również zgłosić się do recenzowania, nie mam jakiś specjalnych wymagań, a pomagasz w tworzeniu innych opowiadań ;)
  Zapraszamy officialreviews-aboutonedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Powstała nowa ocenialnia blogów Odrobina krytyki. Od dzisiaj możecie zgłaszać swoje blogi do oceny! Poszukuję, również oceniających, którzy chcieliby oceniać opowiadania lub inne blogi. Więcej na ten temat w zakładce "Rekrutacja Otwarta" Zapraszam: odrobinakrytyki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. zapraszam.. http://nowe-zycie-z-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na bloga mojej koleżanki, dopiero co zaczęła go pisać, ale warto przeczytać, jest świetny !! :) http://theway-i-feel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. szkoda. ; / co prawda dopiero znalazłam twojego bloga, ale zabieram się za czytanie pozostałych rozdziałów. nie wiem czemu ale zawsze mi jest smutno jak czyytam, że osoba która naprawdę dobrze pisze zawiesza swojego bloga. -,- cóż..
  live-while-we-arre-young.blogspot.com
  zapraszam do mnie. mam nadzieję,że też
  zostawisz po sobie jakiś ślad? ;3

  OdpowiedzUsuń
 8. [Spam]

  Claire Evans, zwykła nastolatka kochająca śpiewać, ciesząca się każdą chwilą w życiu. Pewnego dnia wszystko zostaje jej odebrane. Przyjaciele, chłopak...Przeprowadzając się w nowe miejsce, Claire myśli ,że już nigdy nie zazna szczęścia...Czy aby na pewno ma rację? Jej życie wywróci się do góry nogami, gdy pojawi się w nim najsławniejszy boysband na świecie. Czy jeden z chłopaków namiesza jej w głowie? Będą przyjaciółmi...A może kimś więcej? Tego dowiecie się czytając moje opowiadanie.

  Serdecznie zapraszam na bloga : http://you-will-always-be-my-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. [SPAM]
  Wejdziesz ?
  http://forever-in-my-dreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. [Spam]

  Rose i Lena, to dwie dziewiętnastoletnie dziewczyny mieszkające w Gdańsku. Sąsiadki, i najlepsze przyjaciółki. Wiodą spokojne życie. Rose skrywa jednak przed wszystkimi tajemnicę, której częścią jest Harry Styles. Obie dziewczyny jadą na weekend majowy do Londynu, i od tamtego czasu w ich życiu wiele się zmienia. Tajemnice zostają rozwiązane, ale powstają także nowe. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co przydarzy się naszym bohaterkom, odwiedź:
  http://ill-look-after-you.blogspot.com/

  PS. Rozdziały są dodawane w każdy piątek o godzinie 15:00, z czasem będą dodawane dwa razy w tygodniu. Serdecznie zapraszamy! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. http://we-can-make-it-till-the-end.blogspot.com/
  Zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń